1 JIMMY CHOO inspirowane Jimmy Choo

Kod produktu: GARDENY 1
Dostępność: W magazynie
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Owocowy, Słodki, Szyprowy
Inspiracja producentem Jimmy Choo*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 1
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Linalool,
Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane 1 Jimmy Choo to owocowo - szyprowa mieszanka, która będzie idealnie pasować na co dzień, jak i na wieczorne spotkania. Kuszące połączenie wyraźnej gruszki, słodkiej mandarynki i świeżych tonów zieleni już na wstępie otulą Cię zapachem. Chwilkę po tym rozprzestrzenią się wabiące akordy orchidei i drogocennej herbacianej róży. Na koniec możesz cieszyć się ciepłą i aksamitnie gładką nutą paczuli oraz toffee. Cały zapach utrzymywać się i sprawiać radość będzie przez przyjemnie długie chwile. Słodkie i bardzo atrakcyjne kompozycyjnie francuskie perfumy inspirowane Jimmy Choo sprawdzą się podczas pięknej, jesiennej pogody, gdy wszędzie mieni się od złocistych kolorów liści.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje