101 CHANEL No 5 inspirowane Chanel

Kod produktu: 101
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Aldehydy, Pudrowy
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Chanel*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Legendarne perfumy damskie Chanel N ° 5 zapach, który podkreśla elegancję i wyrafinowanie. Magiczny symbol kobiecego uroku, który hipnotyzuje wszystkich dookoła. Powstał na specjalne zlecenie Chanel przez Ernesta Beaux. Uwodzidzielski skład neroli, cytryny, jaśminu, irysu, lilii, róży, wanilii, drzewa sandałowego, mchu i piżma czyni Chanel N ° 5 niezapomnianym przeżyciem. Wysoka trwałość i niesamowita jakość odpowiednika Chanel numer 5 przekłada się na zadowolenie klientów, którzy mogą cieszyć się swoim ulubionym zapachem naprawdę długi czas.

Zamiennik Chanel No 5 z naszej rozlewni

Chanel No 5 jest prawdziwą legendą wśród perfum. Zapachem wszechczasów. Symbolem luksusu i elegancji. To kwintesencja kobiecości ukryta w niewielkim flakonie. Nieodłączny towarzysz silnych i pewnych siebie kobiet. Potrafi zahipnotyzować wszystkich dookoła. Doskonały na jesień i zimę. Idealny na co dzień, jak i na ważne okazje. Nieoczywiste połączenie pudrowego zapachu z drzewną i kwiatową nutą. Kompilacja cytryny, jaśminu, neroli, lilii, irysu, róży i wanilii oraz drzewa sandałowego, mchu i piżma czynią Chanel No 5 jedynymi w swoim rodzaju. 

Perfumy francuskie Chanel 

Zapach Chanel No 5 powstał przeszło sto lat temu na zlecenie legendarnej projektantki mody Gabrielle "Coco" Chanel. To właśnie ona bezpowrotnie zmieniła świat perfum. Postanowiła podarować kobietom symbol wyjątkowej klasy. Od zawsze doceniała otaczające ją zapachy. Poszukiwała zapachu, który odzwierciedlałby wpomnienie jej dzieciństwa spędzonego we francuskim Aubazine. Życzenie spełnił słynny francuski chemik Ernest Beaux, który do tej pory tworzył dla carskiej rodziny. Na prośbę projektantki skomponował kilka kwiatowych zapachów. Coco Chanel wybrała dokładnie piąty flakon i właśnie temu wydarzeniu zawdzięczają one swoją nazwę. Ten duet na zawsze zmienił postrzeganie luksusu. Pierwsze sto flakonów otrzymali najważniejsi klienci projektantki. Kolejne trafiały prosto do jej butików i stopniowo zaczęły podbijać serca kobiet na całym świecie. Do tej pory nie powstał zapach, który byłby znany w takim stopniu jak Chanel No 5. 

Jakoś perfum rozlewanych

Sklep internetowy e-Madeleine posiada niezwykle bogatą ofertę perfum inspirowanych najpopularniejszymi na świecie markami. Odpowiedniki perfum w przeszło 99% odpowiadają oryginalnym zapachom. Francuskie perfumy rozlewane charakteryzuje najwyższa jakość oraz trwałość. Opinie klientów jasno wskazują, że zapach może pozostawać na ubraniu nawet przez kilka dni. Producent dokłada wszelkich starań, aby spełniać przyjęte normy i standardy oraz sprostać wymaganiom stawianym przez klientów. Niebywale atrakcyjne są również ceny rozlewanych perfum. Często kilkukrotnie niższe niż w przypadku oryginalnych zapachów. Różne rozmiary flakonów pozwolą jeszcze dłużej cieszyć się ulubionymi zapachami. Czy perfumy rozlewane to dobra inwestycja? Po stokroć tak. Różnica między zapachem perfum lanych a oryginalnych jest właściwie niewyczuwalna. Za to cena już tak. Od teraz każdy klient może pozwolić sobie na elegancki i luksusowy zapach i nie martwić się o koszty. 

 

 

 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje