105 INDIAN SUMMER inspirowane Priscilla Presley

Kod produktu: GARDENY 105
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Zielony
Inspiracja producentem Priscilla Presley*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 105
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Coumarin,
Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Odpowiednik Indian Summer inspirowany Priscilla Presley to zapach cytrusowy, bardzo zmysłowy, przypominający o ciepłych, słonecznych dniach i letnim wietrze. Dedykowany dla kobiet dojrzałych. Złożony z cytryny amalfi i mandarynki w nucie głowy spokojnie przechodzi do serca, w którym rozpoczyna się mieszanina róży, lotosu oraz fiołka. Cedr virginia i aromaty herbaciane tylko wzmacniają zapach i tworzą świetną nutę bazową, która ma za zadanie przedłużyć utrzymywanie się wody perfumowanej na naszej skórze. Jak sama nazwa wskazuje, zamiennik 656 idealnie pasuje do pory późnego lata i wczesnej jesieni, ale nie znaczy to, że nie można używać go również wiosenną porą. Świetnie odświeży w dzień i zapewni fantastyczną aurę wokół nas. Sprawdź też nasze pozostałe francuskie perfumy damskie.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje