11 IDOLE inspirowane Lancome

Kod produktu: GARDENY 11
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Szyprowy
Inspiracja producentem Lancome*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Odkryj swoją wyjątkowość z perfumami Idole inspirowanymi Lancome - Prawdziwa esencja kobiecej siły

Witaj w świecie perfum, które wyznaczają nowy standard elegancji i wyrafinowania. Idole to ikona wśród zapachów, która inspiruje kobiety na całym świecie do odkrywania swojej własnej siły i pewności siebie. Stworzone przez renomowany dom mody Lancome, te perfumy łączą w sobie subtelność, intensywność i niepowtarzalną wyjątkowość.

Nuta głowy:
Idôle rozpoczyna swoją opowieść od ekscytującej harmonii różowej gruszki, która otwiera drzwi do magicznego świata wyjątkowych doznań zapachowych.

Nuta serca:
W sercu kompozycji unosi się esencja różowej róży, symbolizująca wyjątkową kobiecą siłę i delikatność, która dodaje zapachowi niezapomnianego uroku i elegancji.

Nuta bazy:
Bazą perfum Idôle jest wyjątkowa nuta chmur, która podkreśla lekkość i delikatność tej kompozycji, pozostawiając po sobie subtelną, ale trwałą aurę zapachową.

Idole - Perfumy dla nowoczesnych kobiet

Te perfumy są stworzone dla kobiet, które odważnie podążają za swoimi marzeniami, wierząc w siebie i swoje możliwości. Idôle to nie tylko zapach, to manifest kobiecej siły i determinacji, która inspiruje do osiągania wielkich rzeczy.

Odkryj swoją wyjątkowość z perfumami Idole inspirowane Lancome

Pozwól sobie na podróż do krainy wyjątkowych doznań zapachowych, gdzie każdy kropli Idôle jest hołdem dla Twojej wyjątkowej siły i indywidualności. Zanurz się w niezapomnianych emocjach, które towarzyszą noszeniu tych perfum, i odkryj swoją własną definicję kobiecej elegancji z Idole Lancome.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje