134 ALLURE inspirowane Chanel

Kod produktu: 134
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Owocowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Chanel*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy damskie są Luksusowe, seksowne o delikatnej lecz wyczuwalnej nucie wanilii. Zapach stworzony dla indywidualistek, kobiet kochających podróże i niezwykle romantycznych. Nutami głowy są bergamotka, cytryna mandarynka, brzoskwinia i marakuja, a serce składa się z jaśminu, lilii wodnej, frezji, magnolii, róży, piwonii i kwiatu pomarańczy. Nuta bazowa to przede wszystkim wspomniana wcześniej wanilia, paczula, bursztyn, wetyweri oraz drzewo sandałowe. Odpowiedni zarówno na dzień, jak i na wieczór, na oficjalne spotkania i na swobodne okazje. Zawsze elegancki, lecz inny na każdej kobiecie: trudny do zdefiniowania i zniewalający… Polecany dla: kobiet wyjątkowych, niezależnych, podkreślających swoja wyjątkowość.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje