140 ANGEL NOVA inspirowane THIERRY MUGLER

Kod produktu: GARDENY 140
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Orientalny, Kwiatowy, Owocowy
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 140
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol,
Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alkohol, Anise Alkohol,
Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Nowy zapach francuskich perfum lanych. Owocowo - kwiatowe akordy o słodkich akcentach znajdują uwielbienie u wielu kobiet. Liczi oraz malina to pierwsze nuty, które rozpoczynają tę kompozycję. Następująca po nich róża damasceńska coraz bardziej sprawia, że zapach staje się kobiecy. Benzoes oraz olejek paczulowy kończy całość i daje utrwalenie tym francuskim perfumom rozlewanym.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje