168 HUGO WOMAN inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: 168
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Owocowy, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Hugo Boss Hugo Woman to orzeźwiający, zuchwały i nieskomplikowany. Stworzony z nowej pasji do nieposkromionego życia. Zielone jabłko, brzoskwinia, cyklamen, melon, mech dębowy, liść czarnej porzeczki i papaja tworzą nutę głowy. Nuta sercowa to jaśmin i białe lilie, korzeń irysa i hiacynt wodny. A drzewo sandałowe i cedrowe, orchidea, bursztyn oraz zmysłowe kwiaty wanilii przyczyniają się do erotycznej nuty bazowej. Przyniesie fantastyczne odświeżenie latem i wiosną, a wysoka trwałość zapachu zapewni komfort, dzięki któremu będziesz się czuła pewnie przez cały dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje