178 EMPORIO inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 178
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Orientalny, Kwiatowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 178
Alkohol Denat., Parfum, Benzyl Salicylate,
Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Coumarin,
Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy Emporio Femme to aromatyczna interpretacja współczesnej kobiecości, delikatnie rozpromieniona egzotyką. Kwiatowo - owocowe nuty rozwijają się na skórze z każdą chwilą. Ten zapach z pewnością będzie pasował na wieczorowe okazje, do pięknej czerwonej sukni. Tuberoza, gruszka, lima, ananas i bergamotka w nucie głowy spokojnie przeradza się w serce. Za to w nim rozpoczyna się fantastyczna gra pomiędzy akordami jaśminu, heliotropa, konwalii oraz korzenia irysa. Migdał, nuty drzewne, piżmo oraz wanilia kończą całą kompozycję, tworząc fantastyczną bazę, dzięki której zapach utrzymuje się naprawdę długo.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje