182 ANGEL INNOCENT inspirowane Thierry Mugler

Kod produktu: GARDENY 182
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Owocowy, Słodki
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Thierry Mugler*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 182
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Coumarin,
Hexylcinnamaldehyde, Citral, Isoeugenol, Eugenol, Geraniol,
Citronellol, Anise Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Odpowiednik perfum 182 Angel Innocent inspirowany firmą Thierry Mugler to subtelny, owocowy zapach dla dziewcząt i kobiet, które mają delikatne usposobienie. Lekka mieszanka mandarynki z bergamotką pozwala otulić się naturą w nucie głowy. Czerwona jagoda w połączeniu z migdałem i czarną porzeczką przypomni Ci smak twojego ulubionego ciasteczka. Słodkie praliny, bursztyn i białe piżmo tylko wzmocnią zapach i przedłużą jego trwanie. Uniwersalna kompozycja nadająca się do użytku w każdej porze roku. Sprawdź ją sama, podejrzewamy, że spodoba Ci się i nie będziesz mogła o niej zapomnieć.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje