192 GUCCI RUSH 2 inspirowane Gucci

Kod produktu: 192
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Kwiatowy, Piżmowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Gucci*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 192
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Benzyl Salicylate,
Benzyl Benzoate, Benzyl Alkohol, Citral, Limonene, Eugenol,
Farmesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
55ml
108ml
Cena: 24,99zł

To zapach uzależniający jak narkotyk – kiedy go spróbujesz, już się bez niego nie obejdziesz. Odpowiednik perfum 192 Gucci Rush 2 zostały stworzone dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą, czego chcą. Dla kobiet aktywnych, zmysłowych i jednocześnie delikatnych. To wyjątkowe perfumy lane dla wyjątkowych kobiet, które lubią oryginalność i nietuzinkowość, bez względu na wiek. Dla kobiet, które nie boją się okazywać uczuć. Zapach inspirowany marką Gucci stanie się twoim ulubionym towarzyszem, od którego się nie uwolnisz. Jego kwiatowo - drzewno - piżmowy aromat zapadnie Ci w pamięć. Konwalia, frezja i róża w nucie głowy przeradzająca się w palmę, gardenię, narcyza i lilię w sercu, aby uczynić wyjątkową aurę wokół Ciebie. Piżmo, mech dębowy i czarna porzeczka tworzą bazę, która na dłuższy czas pozostanie na Twojej skórze.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje