20 WOMAN inspirowane Mexx

Kod produktu: GARDENY 20
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Mexx*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 20
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate,
Alpha Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Zapach ten należy do aromatów, w którym główną nutę stanowią cytrusy. Fenomenalne połączenie z aromatami kwiatowymi stanowi idealne połączenie dla kobiet żywiołowych, niezależnych i pewnych siebie. Wyjątkowe perfumy lane damskie Mexx możesz mieć na sobie bez obaw przez cały dzień. Bergamotka, cytryna i czarna porzeczka to nuta głowy przeradzająca się w serce, w którym znajdują się akordy konwalii, róży i jaśminu. Bursztyn, drzewo sandałowe i cedr to nuta bazowa, dzięki której otrzymujemy kompozycję bardzo trwałą.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje