201 COOL WATER MAN inspirowane Davidoff

Kod produktu: 201
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Korzenny, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Davidoff*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowiednik perfum Davidoff Cool Water Man to orzeźwiający męski zapach, który za swą popularność zyskał miano najlepszych perfum 1992 roku. Kojące nuty wody morskiej, nut morskich, lawendy i mięty uwolnią ciało i zmysły. Ziemiste esencje drzewa sandałowego dodają odpowiednikowi perfum Cool Water Man męską podstawę i sexappeal, a połączenie neroli, jaśminu i geranium w nucie serca pobudzi zmysły i obdarzy Cię nieskrępowaną energią iskrzącej wody. Intrygująca nuta bazowa skomponowana z piżma, tytoniu, cedru, bursztynu i mchu dębowego umocni i podbije cały zapach.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje