205 INVICTUS inspirowane Paco Rabanne

Kod produktu: GARDENY 205
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Świeży, Morski
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Paco Rabanne*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 205
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Benzyl Salicylate,
Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Limonene, Eugeniol,
Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

INVICTUS czyli odważna elegancja

Zapraszamy Cię do odkrycia perfum, które odzwierciedlają esencję odwagi i wyjątkowej elegancji - "INVICTUS Inspirowane Paco Rabanne" to kompozycja zapachowa, która wyróżnia się zarówno swoją intensywnością, jak i subtelnością. Od samego początku urzeka nutami świeżości, które otulają Cię jak chłodny wiatr nad brzegiem oceanu. Jednak to dopiero początek tej niesamowitej podróży zapachowej. Sprawdź całą naszą kolekcję perfum męskich zamienników.

Zmysłowa świeżość z nutą luksusu

W " INVICTUS Inspirowane Paco Rabanne" świeżość miesza się z nutami luksusu w sposób niezwykle harmonijny. To zapach, który nie tylko przyciąga uwagę swoją intrygującą świeżością, ale także wyraża Twoją wyjątkową osobowość i styl. Nuty morskiej bryzy i grejpfruta tworzą uderzający początek, który natychmiast budzi Twoje zmysły. W miarę jak zapach ewoluuje, pojawiają się głębsze i bardziej intensywne nuty, takie jak drzewo gwajakowe, paczula i ambra. To właśnie one nadają perfumom "INVICTUS Inspirowane Paco Rabanne" niezwykłą trwałość i charakter, który przetrwa przez cały dzień. Ciesz się zmysłową świeżością, która przenika każdy moment Twojego dnia, a jednocześnie doświadczaj luksusu, który emanuje z tych perfum. " INVICTUS Inspirowane Paco Rabanne" to więcej niż zapach, to wyraz Twojej odwagi i elegancji.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje