210 XS inspirowane Paco Rabanne

Kod produktu: GARDENY 210
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny, Korzenny
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Paco Rabanne*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 210
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Alpha Isomethyl Ionone,
Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin, Citronellol,
Citral, Eugenol, Alpha Isomethyl Ionone, Farnesol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Męski aromat z nutami mchu dębowego i drzew. Zapach zachowujący równowagę pomiędzy kwiatowymi akcentami (jaśmin, róża, geranium), a przenikliwymi nutami piżma i cedru. Zapach, który pobudza zmysły i rozbudza instynkty. Francuskie perfumy Paco Rabanne XS są jak nowoczesne nadbrzeżne miasto. Pełne koloru i życia, gdzieś daleko stąd. Nuta głowy jest bardzo orzeźwiająca, dzięki zawartości aromatów miętowych, mandarynkowych i cytrynowych. Francuskie perfumy Paco Rabanne XS jak zapalniczka rozpala płomienie, abyś czerpał radość z każdej chwili.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje