218 ETERNITY inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: 218
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Korzenny
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 218
Alkohol Denat., Parfum, Linalool, Limonene,
Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Świeża i aromatyczna - to słowa idealnie oddające charakter zapachu odpowiednika perfum Eternity for men inspirowanego marką Calvin Klein. Określany jest przez producenta jako bardzo męska, niesamowicie odświeżająca, a zarazem emanująca ciepłą nutą drzew kompozycja. Ma symbolizować duszę współczesnego mężczyzny - czułego i jednocześnie męskiego, wrażliwego, lecz silnego, podkreślać jego witalność i wiarę w siebie. Zmysłowy, szlachetny, męski i silny. Te aromatyczno - fougere perfumy rozlewane mają w nucie głowy aromaty mandarynki, bergamotki, lawendy oraz cytryny. Bazylia, szałwia, jagody jałowca, lilia, kolendra, kwiat pomarańczy, geranium, jaśmin i konwalia to nuta serca. Baza składa się z piżma, bursztynu, wetywerii, drzewa sandałowego i brazylijskiego drzewa różanego.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje