223 INVICTUS VICTORY inspirowane PACO RABANNE

Kod produktu: GARDENY 223
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Waniliowy, Ambrowy, Bursztynowy
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 223
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Citronnellol, Alpha-Hexyl
Cinnamaldehyde, Linalol, Coumarin, Citronellol, Citral,
Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Isoeugenol,
Cinnamyl Alkohol,Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Rozpoczynające się od połączenia cytryny i różowego pieprzu francuskie perfumy lane męskie to nowość, stworzona z myślą o mężczyznach pewnych siebie. Lawenda oraz olibanum to nuty serca. Bursztyn, ciepła wanilia i fasolka Tonka zawierają się w nucie bazowej.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje