225 OPIUM inspirowane Yves Saint Laurent

Kod produktu: 225
Dostępność: W magazynie
Pora roku Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Ciężki
Typ zapachu Orientalny, Korzenny, Pudrowy, Waniliowy
Inspiracja producentem Yves Saint Laurent*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 225
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Farnesol, Citronellol,
Coumarin, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Eugenol, Geraniol,
Cinnamic Aldehyde, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
55ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowiednik perfum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme to orientalno - przyprawowy zapach dla mężczyzn o lekko korzennych aromatach. Dzięki egzotycznym składnikom pochodzącym z całego świata staniesz się tajemniczym uwodzicielem, któremu nie oprze się żadna kobieta. Kompozycja stworzona z myślą o osobach silnych, lecz równocześnie delikatnych, wrażliwych i zmysłowych. Anyż gwiazdkowy i czarna porzeczka w nucie głowy łączy się z sercem poprzez akordy pieprzu i galangalu. Cedr atlaski, wanilia bourbon oraz balsam tolu kończą kompozycję w spokojny  łagodny sposób.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje