228 HUGO inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: 228
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Korzenny, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowednik francuskich perfum Hugo - świeża woda perfumowana dla mężczyzn, oryginał wprowadzono na na rynek przez Hugo Boss w 1995 roku. To chyba najbardziej popularny męski zapach, określany przez producenta jako czysty i klarowny, jasny i indywidualny. Przeznaczony dla młodych i aktywnych osób, które poszukują własnego stylu, często na przekór modzie. Wystarczająco neutralny i delikatny, by używać go w dzień. Orzeźwiająca mięta, lawenda, bazylia, grejpfrut i zielone jabłko to nuta głowy, która po czasie przechodzi w serce złożone z jaśminu, goździka, geranium oraz szałwii. Ciepła paczula, cedr oraz jodła to nuty podstawowe, które powodują, że cała kompozycja utrzymuje się bardzo długi czas.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje