231 THE SCENT inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 231
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Korzenny, Przyprawowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 231
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Cinnamic Aldehyde,
Famesol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin,
Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral,
Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

To nieprzeciętne, męskie francuskie perfumy, które wywołują zatrzęsienie emocji. Pozostawiają trwały ślad w myślach kobiet i podbija ich serca. Ichintensywny, a zarazem niezwykle oddziałujący aromat zdecydowanie przyciąga i zniewala. Zawarte w nich nuty imbiru, mandarynki i bergamotki to doskonały sposób, by podbić swoje otoczenie. Owoc maninki o mocy afrodyzjaku wzmaga uczucie pobudzenia razem z aromatem lawendy. Zwierzęca esencja prawdziwej skóry nadaje zapachowi niebywałej zmysłowości wraz ze zmysłowymi nutami drzewnymi.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje