235 DUNE inspirowane Dior

Kod produktu: 235
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny, Owocowy, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Dior*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowiednik Dior Dune, to świeża, orzeźwiająca głęboka i tajemnicza męska kompozycja.Pięknie rozwija się na skórze i zaskakuje swoją zmiennością.Jest elegancka, wyrafinowana i dodaje pewności siebie. Kwiatowo - drzewno - piżmowe francuskie perfumy z bazylią, szałwią, liściem figi i czarnej porzeczki w nucie głowy. W swoim składzie posiadają także rezedę, różę oraz korę z drzewa figowego w sercu. Nuta podstawowa to połączenie cedru, wanilii, drzewa sandałowego i fasoli tonka. Klasyczny, codzienny zapach na wiosenne lub letnie dni.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje