237 HUGO ENERGISE inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 237
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Korzenny
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 237
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Famesol,
Geraniol, Citronellol, Amyl Cinnamal, Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy lane 237 Hugo Energise inspirowany marką Hugo Boss to świeży męski zapach naładowany energią. Przeznaczony jest dla mężczyzn, którym nie brakuje własnego zdania i lubiących żyć według własnych reguł. Niesamowita energia zawarta w zapachu  jest jak bicie serca miasta - antidotum dla szarej, nudnej codzienności. Różowy pieprz rozgrzewa zmysły, kardamon i mięta dodają energii. Dodatkowo w nucie głowy znajduje się jeszcze aromat cytryny, kumkwatu, liścia ananasa i mandarynki. Kolendra, gałka muszkatołowa, jaśmin, frezja i jałowiec w nucie serca przeradzają się drzewno - skórzano - waniliową bazę. Dla dynamicznej osoby. Aby codzienności towarzyszyły emocje.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje