238 ACQUA DI GIO PROFUMO inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 238
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Balsamiczny , Wodny
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 238
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Citronellol,
Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate,
Eugenol, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, Anise Alcohol,
Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Niezwykle głębokie, zmysłowe francuskie perfumy inspirowane Acqua Di Giò Profumo zrodzone ze skały wulkanicznej i głębi oceanu. To wysublimowana świeżość bergamotki i akordów morskich, które spotykają się z głębią świetlistych nut kadzidlanych. Dodatkowo kompozycja zawiera aromaty szałwii, geranium, paczuli oraz rozmarynu. Francuskie perfumy rozlewane Acqua Di Giò Profumo to intensywny i męski zapach. Budzi zmysły i rodzi pragnienie. Mityczna siła wolnego mężczyzny w perfekcyjnej harmonii z wodą.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje