243 212 VIP MEN inspirowane Carolina Herrera

Kod produktu: GARDENY 243
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Orientalny, Korzenny
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Carolina Herrera*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 243
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Benzyl Salicylate,
Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citral,
Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

243 212 VIP MEN to orientalno - drzewny odpowiednik perfum, których nuta głowy składa się z imbiru, pieprzu, marakuji oraz limy. Nuty serca to aromat mięty, wódki, przypraw oraz ginu. Baza jest złożona z nut drzewnych, bursztynu oraz skóry. Zapach oryginalny został wydany w 2011 roku, idealny do noszenia w jesienne lub zimowe wieczory. Francuskie perfumy lane inspirowane marką Carolina Herrera to strzał w dziesiątkę dla mężczyzn, którzy cenią sobie ostre i bardzo aromatyczne zapachy. Jesteśmy pewni, że dzięki temu odpowiednikowi perfum wyróżnisz się z tłumu.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje