248 ALLURE HOMME inspirowane Coco Chanel

Kod produktu: 248
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Korzenny, Słodki, Balsamiczny
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Chanel*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy lane z prawdziwym charakterem i charyzmą. Doskonale zbalansowana górna nuta cytrusowa złożona z mandarynki, brzoskwini, lawendy, imbiru, bergamotki i cytryny. Ciepła nuta serca jest opartą o pieprz, różę, jaśmin, frezję, paczulę, anyż, wetywerię oraz cedr. Nuty drzewne, fasola tonka, bursztyn, wanilia, kokos i piżmo to nuta podstawowa wzmacniająca całą kompozycję. Świeży, zmysłowy, wyrafinowany i bardzo seksowny. Balsamiczne, jesienne perfumy lane odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje