26 Versace Eros Pour Femme inspirowane Versace

Kod produktu: GARDENY 26
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny, Kwiatowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Versace*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 26
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol,
Cinnamal, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral,
Benzyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate,
Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy rozlewane Versace Eros Pour Femme odzwierciedla kobiecość, subtelność, a zarazem silny charakter i determinację. Anioł i demon, brzmi fantastycznie! Kompozycja prezentuje fantastyczną mieszankę świeżych i orzeźwiających nut cytrusów i granatu, niebiańskiej nuty jaśminu i kwiatu piwonii oraz aromatycznych nut lasu i jego bogactw. Perfumy lane Eros pour Femme to ogromny pokład namiętności i i delikatności, który łączy się z iskrami psot, determinacją, chęcią zdobywania i zwycięstwa. Wydany w 2014 roku.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje