264 HUGO RED inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 264
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Owocowy, Słodki
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 264
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Benzyl Cinnamate,
Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate,
Geraniol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Zapach idealny dla mężczyzny dynamicznego  a zarazem niezwykle odważnego. Wobec tej wody perfumowanej Hugo Red jest zbudowany wokół dwóch kontrastujących ze sobą akordów, które odzwierciedlają różne oblicza gorącego i zimnego. Zapach pełen kontrastów. Różowy pieprz, nuty metaliczne, grejpfrut oraz galbanum to nuta głowy, przechodząca po czasie w aromaty cedru, ananasa oraz rabarbaru. Bursztyn i fasolka tonka umacniają mieszankę zapachową po to, aby pozwolić perfumom lanym trwać tyle ile to tylko możliwe.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje