266 CODE inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 266
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Kwiatowy, Korzenny
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Ciężki
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 266
Alcohol Denat. Parfum, Linalool,Citronellol, Coumarin,
Benzyl Alcohol, Eugenol, Alpha-Hexyl Cinnamic Aldehyde,
Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy rozlewane 266 Code to pierwszy orientalno - drzewny zapach inspirowany marką Armani dla mężczyzn. Łączy elegancję ze zmysłowością, odwagę z opanowaniem, subtelny i intensywny. Nuta głowy to orzeźwiająca bergamotka i cytryna. Nutami serca są aromaty drzewa gwajakowego, anyżu gwiazdkowatego oraz kwiatu drzewa oliwnego. Nuta bazowa to nic innego jak skóra, tytoń, bób Tonka. Jesienny zapach na długie wieczory, które dzięki temu zapachowi staną się przyjemne i z pewnością nie będą nudne.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje