267 BOSS BOTTLED inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 267
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Owocowy, Korzenny, Waniliowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 267
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Cinnaic Aldehyde, Citral,
Limonene, Eugenol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

BOSS BOTTLED Inspirowane Hugo Boss perfumy męskie - Elegancja w Butelce

BOSS BOTTLED Inspirowane Hugo Boss to perfumy męskie, które doskonale oddają ducha i elegancję marki Hugo Boss. To wyjątkowe połączenie nut zapachowych, które sprawia, że mężczyzna czuje się pewnie i wyjątkowo. Te perfumy są prawdziwym symbolem męskości i prestiżu.

Nuty zapachowe

Zapach BOSS BOTTLED Inspirowane Hugo Boss to harmonijna kompozycja nut, która rozpoczyna się od świeżych owoców cytrusowych, a następnie przechodzi w intensywną esencję cynamonu i goździków. Nuty bazowe skrywają w sobie ciepłą wanilię i drewno sandałowe, tworząc wyjątkowy i długotrwały ślad. Ten zapach jest równocześnie świeży, przyprawowy i głęboko męski. Sprawdź całą kolekcję francuskich perfum męskich.

Wyjątkowa trwałość

BOSS BOTTLED Inspirowane Hugo Boss perfumy męskie to gwarancja trwałego zapachu przez cały dzień. Ich intensywna kompozycja sprawia, że można cieszyć się aromatem elegancji i pewności siebie przez wiele godzin. To perfumy, które doskonale pasują do każdej okazji – zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście. Dzięki swojej uniwersalności, stają się nieodłącznym elementem męskiej toalety. Wybierając BOSS BOTTLED Inspirowane Hugo Boss, inwestujesz w perfumy, które nie tylko zapachem, ale także butelką reprezentują najwyższą jakość i luksus. To idealny wybór dla współczesnego mężczyzny, który dąży do perfekcji i elegancji w każdym aspekcie swojego życia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje