273 CHROME inspirowane Azzaro

Kod produktu: 273
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Azzaro*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Perfumy rozlewane 273 Azzaro Chrome to zapach dla mężczyzn pewnych własnych atutów. Niesamowicie unikatowe połączenie nut cytrusowych z aromatycznymi ziołami. Jest to zapach uniwersalny - dla mężczyzn w każdym wieku. Esencja ta jest bardzo charakterystyczna dla marki Azzaro. Odświeża, rozbudza zmysły i ciało. Niezwykle oryginalne połączenie dla prawdziwego mężczyzny z klasą. Ananas, bergamotka, neroli, cytryna oraz rozmaryn w nucie głowy orzeźwia, a mech dębowy, jaśmin, kolendra i cyklamen w sercu rozwijają się w przepiękny sposób. Cedr, fasola tonka, drzewo sandałowe, kardamon, piżmo oraz brazylijskie drzewo różane w podstawie powoduje, że perfumy lane stają się długotrwałe.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje