28 SENSI inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: 28
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Słodki, Balsamiczny
Inspiracja producentem Armani*
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
60ml
60ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Odpowiednik perfum 28 Sensi Giorgio Armani to orientalno-drzewny, namiętny i olśniewający aromat uosabiający prostotę, ale i elegancję. Perfumy lane Giorgio Armani Sensi to połączenie fascynacji orientem i gorącej włoskiej duszy i zmysłowości. Fascynujący zapach pełen ciepła i seksapilu. Idealny dla tych, które czują się lekkie jak kaszmir. Akacja i lima w nucie głowy rozbudzają zmysły, serce rozkwita akordem migdałów, jaśminu oraz pszenicy. Brazylijskie drzewo różane i benzoes na końcu pozostawiają cudowny szal otulający twoje ciało.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje