29 VANITAS inspirowane Versace

Kod produktu: GARDENY 29
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Kwiatowy, Słodki
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Versace*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 29
Alcohol Denat. Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool,
Hydroxycitronellal, Hexylcinnamaldehyde, Citronnellol,
Geraniol, Limonene, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farmesol,
Isoeugenol, Citral, Benzyl Alkohol, Eugenol, Amyl Cinnamal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Subtelny zapach Vanitas by Versace jest jedyny w swoim rodzaju. Wyrazista limonka w połączeniu z fantastyczną frezją i gardenią tahitańską łączą się w istną harmonię i przynoszą powiew świeżości. Nuta bazowa opierająca się na akordach cedru i fasoli Tonka podkreśla magię i ulotność chwili. Odpowiednik Vanitas by Versace to połączenie klasyki z nowoczesnością. Dzięki prostej, ale jakże ciekawej kompozycji zapachowej możemy dostrzec pojedyncze nuty. Kobiety, które stosują ten zapach, bardzo lubują się w nim nadzwyczaj w czasie wiosny i lata, z reguły w porze dziennej. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, niezależnie od usposobienia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje