295 CLINIQUE HAPPY MEN inspirowane Clinique

Kod produktu: 295
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Zielony
Pora roku Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Clinique*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 295
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate,
Citral, Alpha Isomethyl Ionone, Geraniol, Amyl Cinnamal,
Citronellol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Zapach cudownie świeży i orzeźwiający, powabny, zwiewny i wibrujący. Stworzony dla wszystkich mężczyzn młodych duchem. Bardzo chętnie wybierany przez Panie dla swoich partnerów. Zapach idealny na lato. Orzeźwiające nuty głowy złożone z limy, cytryny, mandarynki, nut zielonych oraz morskich napełniają energią. Konwalia, jaśmin, róża oraz frezja to nuty serca, które nas pobudzą do działania. Na koniec nuta bazowa umacniająca cały zapach, a składa się ona z akordów piżma, drzewa gwajakowego, cedru oraz cyprysa. Wiosenno - letnie perfumy lane, wyraźnie polecane na dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje