329 JAMAICA MEN inspirowane Puma

Kod produktu: GARDENY 329
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Orientalny
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Puma*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 329
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Hydroxycitronellal,
Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Alcohol,
Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Świeży zapach dla mężczyzn pełnych energii, którzy lubią wyzwania. Energetyczne połączenie szałwii, cytryny i kminku w nucie głowy przypomina świecące słońce na Jamajce. Galbanum, jaśmin, geranium i róża wyrywają się z nuty serca, aby te przepiękne aromaty jak najszybciej wydostały się na zewnątrz. Natomiast drzewo sandałowe i wanilia daje uczucie luzu towarzyszące na tej wyspie. Francuskie perufmy Puma dedykowane mężczyznom, których przeznaczenie określa się na wiosnę lub lato, zwłaszcza w ciagu dnia.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje