331 ALLURE HOMME SPORT inspirowane Coco Chanel

Kod produktu: GARDENY 331
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Aldehydy, Morski
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Chanel*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 331
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene,
Alpha-Hexylcinnamaldehyde, Benzyl Salicylate, Alpha
Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Amyl Cinnamal.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Intensywny Zapach Męskości

Coco Chanel jest znana z doskonałego gustu i wyrafinowanego stylu. Teraz możesz także wyrazić swoją męskość i elegancję dzięki perfumom "ALLURE HOMME SPORT Inspirowanym Coco Chanel". Ten intensywny zapach męski jest prawdziwie intrygujący, jak sama Coco Chanel. Poznaj wyjątkową esencję elegancji i sportowej energii w jednym flakonie. Jeżeli szukasz czegoś innego to sprawdź całą kategorię francuskich perfum męskich.

Zmysłowy Aromat na Długi Dzień

Te perfumy męskie zachwycą Cię swoim zmysłowym aromatem, który utrzymuje się przez cały dzień. Inspirujące nuty zapachowe łączą w sobie świeżość cytrusów, intensywność drewna cedrowego i delikatne akcenty wanilii. To połączenie sprawi, że poczujesz się pewnie i zmysłowo, niezależnie od okazji. "ALLURE HOMME SPORT Inspirowane Coco Chanel perfumy męskie" to perfekcyjny wybór dla mężczyzn, którzy cenią elegancję, styl i trwały aromat. Pozwól swojej męskości wyrazić się w najsubtelniejszy sposób i podkreśl swój wyjątkowy charakter dzięki tym luksusowym perfumom.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje