332 ESSENTIAL HOME inspirowane Lacoste

Kod produktu: 332
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Korzenny
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Lacoste*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 332
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Citral,
Geraniol, Benzyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
Cena: 24,99zł

Woda perfumowana Lacoste Essential inspirowana marką Lacoste to ekskluzywne perfumy lane dla mężczyzn, które wywołają w Tobie uczucie absolutnej swobody - to właśnie filozofia tej marki. Zapach ten doskonale pasuje do kolekcji ubrań Lacoste, łączącej sport i elegancję. Ten drzewno - aromatyczny odpowiednik perfum ma w nucie głowy aromat liści czarnej porzeczki, tangeryny, bergamotki i liścia pomidora. Ostry pieprz i słodka różna wypełniają nutę serca, a paczula wraz z drzewem sandałowym kończy zapach i wzmacnia go, tworząc wspaniałą kompozycję. Wiosenno - letni zapach na co dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje