34 DKNY inspirowane Donna Karan

Kod produktu: GARDENY 34
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Świeży
Pora roku Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Donna Karan*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 34
Alcohol Denat. Parfum, Limonene, Hexylcinnamaldehyde,
Linalool, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate,
Citral, Geraniol, Amyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Alcohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Zapach Donna Karan Women został wydany w 2011 roku. Świeży i lekki aromat przywodzą na myśl kobietę dynamiczną, pełną energii, która żyje w mieście pełnym wydarzeń i nieograniczonych możliwości. Cytrusowe perufmy lane 34 DKNY mają w sobie nuty wódki, liści fiołka i oczywiście cytrusów na poczatku zapachu. Gładko przeistaczają sięw akordy orchidei, narcyza oraz lotosu w nucie serca, gdzie kompozycja zaczyna nabierać tempa i rozwija się w przecudowny zapach. Aromaty nut drzewnych na czele z nutą brzozy przedłuża trwałość tych francuskich perfum i pozwala nam jeszcze dłużej cieszyć się ich towarzystwem.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje