341 XY inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 341
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny, Korzenny, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 341
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Alpha Isomethyl
Ionone, Eugenol, Citral, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Famesol,
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy rozlewane Hugo XY przekraczają granice wyobraźni, tworząc aurę wyrafinowania i pasji. Zapach wyjątkowo świeży, wytrawny, z dużą dawką testosteronu. Dla mężczyzny zdecydowanego, który wie czego chce i potrafi w wyrafinowany sposób wydobyć swą niezaprzeczalną siłę przyciągania. Drzewno - aromatyczny, rozpoczynający się od akordów bergamotki, liści gruszy oraz cedru. Orzeźwiająca mięta i świeża bazylia składa się na nutę serca, spokojnie przechodzącą w ciepłe piżmo i intensywną paczulę. Wiosenno - letni zapach, idealny na dzień, dzięki któremu będziesz zawsze czuł się odświeżony i pewny siebie.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje