348 THE ONE FOR MEN inspirowane Dolce & Gabbana

Kod produktu: GARDENY 348
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Korzenny, Przyprawowy
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Dolce&Gabbana*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 348
Alcohol Denat. Parfum, Hexylcinnamaldehyde, Linalool,
Limonene, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Eugenol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Francuskie perfumy Dolce & Gabbana The One for Men to zapachdla mężczyzn szarmanckich i eleganckich. Połączenie klasyki i nowoczesności to wspaniałe uzupełnienie dla pełnego charyzmy mężczyzny XXI wieku. Kardamon, drzewo cedrowe oraz esencja tabaki tworzą zapach tradycyjny i elegancki. Świeży aromat cytrusów i wybornych przypraw sprawiają, iż odpowiednik The One For Men to eliksir niezależności i stylu. Poczuj męskość i siłę z ponadczasowym zapachem perfum rozlewanych Dolce & Gabbana The One for Men. Zamiennik Dolce & Gabbana przyciągają aurą erotyki i niecodzienności. Otul się mgiełką elegancji, zostań prawdziwym partnerem zapachu dla kobiet The One. Kup nasz odpowiednik i bądź mężczyzną, któremu nikt się nie oprze!

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje