354 CK IN2U inspirowane Calvin Klein

Kod produktu: GARDENY 354
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Fougere, Zielony
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Calvin Klein*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 354
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Coumarin,
Alpha Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Zapach, który ucieleśnia młodzieńczość, wolność, spontaniczność i pragnienie poznawania nowych przeżyć oraz odkrywanie dotąd niepoznanych zakątków świata. Francuskie perfumy lane In2U otwierają się cytrusowym aromatem i akordem liścia pomidora . Poczuj, jak elementy zamienią się w egzotyczną kombinację ognistego ziarna kakaowca i białego piżma połączonego z cedrem i wetywerią. Francuskie perfumy rozlewane, które swoim zapachem zapraszają do bliższego poznania. Idealne do noszenia w okresie letnim.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje