357 POWER inspirowane Kenzo

Kod produktu: GARDENY 357
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Kwiatowy, Korzenny, Balsamiczny
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Kenzo*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 357
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Hexyl Cinnamal, Linalool,
Citronellol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Alcohol,
Benzyl Benzoate,Amyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Alpha
Isomethyl Ionone, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Zapach stworzony w 2008 roku przez Olivier’a Polge’a jako para dla Kenzo Flower. Konceptem zapachu był “kwiat dla mężczyzny” Świat na zewnątrz jest silny – taki był zamysł. W tym przypadku, to ekspresja na temat wewnętrznej siły w japońskiej interpretacji. Nuta głowy rozpoczyna od aromatów bergamotki, kardamonu oraz kolendry, aby po czasie przekształcić się w kwiatowe nuty serca. Balsam tolu, cedr oraz labdanum to akordy nuty podstawowej, dzięki której otrzymaliśmy ługotrwały oraz intensywny zapach. 

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje