359 VERSACE MEN inspirowane Versace

Kod produktu: GARDENY 359
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Przyprawowy, Ambrowy, Tytoniowy
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Versace*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 359
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Benzyl Alcohol,
Isoeugenol, Eugenol, Geraniol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Francuskie perfumy Versace Men to rewelacyjny wybór jeżeli chodzi o zapach na wieczorne spotkania. Te przyprawowo - drzewne perfumy są zmysłowe i tajemnicze. Bergamotka, pieprz i neroli w połączeniu ze sobą uwodzą od pierwszych momentów. Szafran i kardamon w nucie serca wprowadzają nas w tajemnicę, jaką kryją za sobą te perfumy rozlewane. Labdanum, tytoń, bursztyn i drzewo kaszmirowe w podstawowej nucie przedłużają trwałość zapachu. Zimowo – jesienny zapach, którego możesz śmiało używać wieczorową porą. Z pewnością nikt wtedy nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje