36 LIGHT BLUE inspirowane D&G

Kod produktu: GARDENY 36
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny, Świeży
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Lekki
Inspiracja producentem Dolce&Gabbana*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 36
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool,
Cinnamic aldehyde, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane 36 Light Blue Dolce & Gabbana są świeżym owocowo-kwiatowym zapachem. Nadają się dla wszystkich kobiet, które nie boją się wyzwań i chcą czuć się nieskrępowane. Te francuskie perfumy pochłoną Cię swoją energią i wyjątkowością. Zapach 36 Light Blue nadaje się przede wszystkim na upalne letnie dni. Nawet w kraju śródlądowym poczujesz się tak, jakbyś spacerowała po nadmorskiej promenadzie. Perfumy rozlewane 36 Dolce & Gabbana nadają się dla kobiet w każdym wieku. Cedr, sycylijska pomarańcza, dzwonek i soczyste jabłko w nucie głowy rozpoczyna grę, w do której w sercu przyłączają się akordy jaśminu, białej róży i bambusa. Piżmowo - cedrowo - bursztynowa baza tylko wzmaga i pogłębia odpowiednik perfum Light Blue.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje