362 BOSS BOTTLED NIGHT inspirowane Hugo Boss

Kod produktu: GARDENY 362
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny, Kwiatowy, Pudrowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hugo Boss*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 362
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool,Hydroxycitronellal,
Citronellol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate,
Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Alpha
Isomethyl Ionone, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Perfumy lane Boss Bottled Night to drzewno - aromatyczny zapach przepełniony aromatycznymi nutami. Przeznaczony jest on dla mężczyzn, którzy chcą czuć się atrakcyjnie zwłaszcza podczas wieczornych, wyjątkowych spotkań i którzy kochają wyzwania oraz zawsze osiągają swój cel. Zapach oczaruje Cię swą zmysłowością i energią oraz podkreśli wyjątkowość i osobowość każdego mężczyzny. Brzozowo - lawendowa nuta głowy łączy się z fiołkiem ukrytym w sercu. Intensywne piżmo i ciepłe nuty drzewne zawarte w nucie podstawowej uwalniają się z każdym ruchem i powodują, że perfumy lane 362 bardzo długo utrzymują się na naszym ciele.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje