4 My Way inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 4
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Cytrusowy, Drzewny, Kwiatowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 4
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl
Salicylate, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal,
Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Francuskie perfumy My Way inspirowane Giorgio Armani, stworzone w 2020 roku, jest to nowość skierowana dla kobiet nowoczesnych, nastawionych na osiągnięcie sukcesu, które ciąglę chcą sięgać po więcej. Kompozycja kwiatowa z mocnymi a jednak ciepłymi akcentami. Początkowe nuty doprawione białym pieprzem, dojrzewają aby po czasie rozkwitnąć kwiatem pomarańczy. 

Francuskie perfumy My Way Giorgio Armani

Wyrusz w niezwykłą podróż zapachową z naszymi perfumami My Way, które są inspirowane ikonicznym Giorgio Armanim. W SwiatZapachu.pl prezentujemy Ci tę wyjątkową kompozycję zapachową, która odkryje przed Tobą nowe horyzonty piękna i wyjątkowości.

My Way to perfumy francuskie o unikalnej i nowoczesnej charakterystyce, które zapewniają pełną ekspresję Twojej indywidualności. Ta niezwykła kompozycja zapachowa łączy w sobie świeże i kwiatowe akcenty z głębią drzewnych nut, tworząc harmonię pomiędzy naturą a nowoczesnością. Perfumy te podkreślą Twoją osobowość i wywołają poczucie wolności.

Zamiennik Armani My Way

Nasze perfumy inspirowane Giorgio Armanim są symbolem jakości i wyrafinowania. Ich trwałość jest imponująca, pozwalając Ci cieszyć się zapachem przez długi czas. Perfumy My Way są odpowiednie zarówno na codzienne noszenie, jak i na specjalne okazje, dodając Ci pewności siebie i elegancji w każdej sytuacji.

Zamów już teraz perfumy My Way inspirowane Giorgio Armanim i odkryj swój własny sposób na piękno. Przełam schematy i podążaj własną ścieżką, oddając hołd swojej wyjątkowości. Pozwól, aby zapach towarzyszył Ci w podróży odkrywania nowych doświadczeń i emocji.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje