410 EMPORIO DIAMONDS inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 410
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny
Pora roku Wiosna, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 410
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Hydroxycitronellal,
Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol,
Geraniol, Cinnamal, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Ten aromatyczno - drzewny zapach z 2008 roku otwiera się bergamotką i drzewem gwajakowym, które przechodzą w ostry pieprz, cedr oraz wetywerię i kończy się kokieteryjnym kakaem wraz z bursztynem. Kompozycja inspirowana marką Armaniego z pewnością przypadnie do gustu mężczyźnie, który jest naturalny i pewny siebie w swoich działaniach. Francuskie perfumy lane 292 Emporio Diamonds to zapach, którego użycie będzie uzasadnione wiosną jak i jesienią. W zależności od naszych potrzeb, możemy go używać za dnia jak i wieczorową porą.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje