413 L 12.12 NOIR inspirowane Lacoste

Kod produktu: GARDENY 413
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Drzewny
Pora roku Jesień
Sugerowane użycie Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Lacoste*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 413
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Citronellol, Coumarin,
Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral,
Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Orzeźwiający arbuz, aromatyczne esencje ziołowe - werbeny, szałwii i bazylii wzmocnione bazową nutą ciemnej czekolady, ciepłej paczuli, kumarynu oraz drzewa kaszmirowego wypełnią gorące i letnie wieczory. Świeżość, wysublimowanie oraz zmysłowość tworzą te francuskie perfumy, przez które na pewno zostaniesz zauważony przez płeć przeciwną. Aromatyczno - drzewny odpowiednik perfum, świetnie wpasuje się w klimat jesiennego wieczoru podczas którego wiele może się wydarzyć. Kompozycja istnieje na rynku od 2013 roku, więc z pewnością znasz jej aromat. Być może czas na wypróbowanie naszej inspiracji?

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje