414 TERRE D'HERMES inspirowane Hermes

Kod produktu: GARDENY 414
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy, Drzewny, Korzenny
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Hermes*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 414
Alcohol Denat. Parfum, Citronnellol, Alpha-Hexyl Cinnamic
Aldehyde, Citral, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal,
Isoeugenol, Linalool.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Woda perfumowana Terre D'Hermes by Hermes jest kompozycją drzewno - przyprawową. Atmosfera roztaczana przez te perfumy wywiera niezwykłe działanie i nie pozostawi nikogo obojętnym, demonstruje bowiem podstawowe męskie pierwiastki i naturalną siłę. Grejpfrut i pomarańcza rozpoczynają zapach w nucie głowy, aby wprowadzić nas w serce, gdzie komponują się dwie nuty - pieprzu oraz pelargonii. Wetyweria, paczula, cedr i styraks to podstawa. Te francuskie perfumy są na tyle uniwersalne, że można je stosować cały rok, ale najczęściej używa się ich wiosną lub jesienią.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje