416 CODE SPORT inspirowane Giorgio Armani

Kod produktu: GARDENY 416
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Aromatyczny, Cytrusowy
Pora roku Wiosna, Lato
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Armani*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 416
Alcohol Denat. Parfum, Aqua, Linalool, Farnesol, Cinnamal,
Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Isoeugenol,
Amyl Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Citral, Limonene.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Perfumy lane 416 Code Sport inspirowane Armani to eksplozja świeżości mandaryki i mięty w nucie głowy. Serce to orzeźwiająca cytryna, która dodaje wiele energii oraz kwiat imbiru. Na końcu cały zapach przełamuje połączenie bursztynu z wetywerią oraz nutami wodnymi. Francuskie perfumy rozlewane 416 Code Sport są przeznaczone na sezon wiosenno - letni ze względu na swoje odświeżające aromaty. Ten cytrusowo - aromatyczny odpowiednik perfum to idealny wybór na co dzień.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje