419 BLUE LABEL inspirowane Givenchy

Kod produktu: GARDENY 419
Dostępność: W magazynie
Typ zapachu Drzewny, Przyprawowy
Pora roku Wiosna, Lato, Jesień
Sugerowane użycie Na dzień
Charakter Pośredni
Inspiracja producentem Givenchy*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 419
Alcohol Denat. Parfum, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal,
Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Eugenol,
Geraniol, Coumarin, Citronellol, Cinnamyl Alkohol.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 21,99zł

Energetyczny i bardzo wyrafinowany aromat zawierający woń drzewa cytrusowego połączoną z nutami wodnymi i powietrznymi. Chłodny, dynamiczny i zmysłowy. Nowy, ale jednocześnie nie zrywający z tradycją, zapach dla aktywnych mężczyzn. Zmysłowości dodają ostre przyprawy. Elegancki i dynamiczny. Drzewno - przyprawowe francuskie perfumy rozlewane z bergamotką i grejpfrutem w nucie głowy. Serce zawiera dzięgiel, kardamon, lawendę oraz pieprz. Cedr, olibanum i wetyweria to nuta podstawowa, która utrwala cały zapach i rozbudza wyobraźnię.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje