44 CAT DELUXE AT NIGHT inspirowane Naomi Campbell

Kod produktu: GARDENY 44
Dostępność: W magazynie
Pora roku Wiosna
Sugerowane użycie Na dzień, Na wieczór
Charakter Pośredni
Typ zapachu Kwiatowy, Owocowy, Świeży
Inspiracja producentem Naomi Campbell*
Składniki wg INCI INGREDIENTS: GARDENY 44
Alcohol Denat. Parfum, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene,
Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Amyl Cinnamal,
Benzyl Salicylate, Hexylcinnamaldehyde, Eugenol, Citral.
Kupując teraz ten produkt, otrzymasz
punkty lojalnościowe(Wybierz pojemność)

Pojemność

35ml
35ml
55ml
55ml
108ml
108ml
250ml PCV
250ml PCV
Cena: 24,99zł

Cat Deluxe At Night marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cat Deluxe At Night został wydany w 2007 roku. Zainspirowany tajemniczym pięknem autorki, w kocim stylu i z prowokacyjnym powabem. To przepełniony radością, niezwykle orzeźwiający koktajl zapachowy.

Nasze perfumy zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Spełniają wszystkie wymogi określone w ustawie o produktach kosmetycznych z 4 października 2018 roku oraz rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z 30 listopada 2009 roku dotyczącym produktów kosmetycznych. Ta ważna regulacja precyzyjnie określa obowiązki producentów i dystrybutorów w branży kosmetycznej, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów. Dzięki temu możemy śmiało zapewnić naszych klientów, że nasze perfumy są nie tylko piękne, ale także w pełni zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Więcej na Polityka Prywatności. Akceptuje